Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ząbki

Jak wygląda wynajem samochodu w miejscowości Ząbki?

Best-rent Wypożyczalnia samochodów posiada swój parking w Markach przy wjeździe od Warszawy i trasie S8.

Nie masz jak do nas dojechać? zepsuł Ci się samochód lub szukasz auta zastępczego z OC SPRAWCY? Podstawienie do Ząbek wypożyczonego samochodu umożliwiamy po jego rezerwacji na naszej stronie . 

Zarezerwuj samochód online – podstawimy go w Ząbkach GRATIS przy wynajmie powyżej 7 dni. Przy wynajmie 4-7 dni – przyjedziemy po Ciebie, przywieziemy do naszej siedziby żeby dopełnić formalności związanych z umową najmu. Wyjedziesz od nas wynajętym samochodem.

Jednodniowy wynajem miejskiego samochodu oferujemy od 80 zł za dobę.

Mieszkając pod Warszawą, samochód okazuje się niezbędnym narzędziem do dojazdu do pracy, do szkoły i przedszkola po dzieci oraz na zakupy lub inne aktywności.

Sprzedałeś samochód i czekasz na nowy – oferujemy tani wynajem długoterminowy w Ząbkach od 1198 zł netto /miesiąc.

Nie martw się jeżeli szukasz automatu – wynajmujemy samochody z automatyczną skrzynią biegów w różnych klasach. W klasie B oferujemy komfortowe kombi Renault Clio, w klasie kompakt – kia ceed a Crossover Citroen C4 zachwyci Cię komfortem i oryginalnością wykończenia na najwyższym poziomie z fotelami biznesowymi.

Nie szukaj wypożyczalni samochodów w miejscowości Ząbki– my znajdziemy Ciebie i podjedziemy samochodem pod wskazany adres!

Komfortowy i tani wynajem samochodu w Ząbkach

Znajdź nas na Facebook i zobacz nasze samochodyADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wynajem samochodu Warszawa

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń