Wynajem samochodów z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Modlin ul. Gen. Wiktora Thommee 1a
Telefon:
506 177 482
Wypożyczalnia samochodów lotnisko Warszawa : BEST-RENT rent a car

Podstawiamy samochody na Lotnisko Modlin w- wycena usługi po przesłaniu godziny przylotu/odlotu z terminala Modlin.

 

Po godzinach naszej pracy – zapraszamy do kontaktu mailowego!

E-mail:
biuro@best-rent.pl

Bank Millennium

Nr rachunku 73 1160 2202 0000 0001 6994 2908

 

Nasza oferta obejmuje także atrakcyjny cenowo wypożyczenie, wynajem samochodów na Lotnisku Warszawa-Modlin. Umożliwiamy wygodny odbiór nowoczesnego i zadbanego auta bezpośrednio przy terminalu pasażerskim znajdującym się w Nowym Dworze Mazowieckim. Gwarantujemy, że zarezerwowany samochód zostanie podstawiony o wskazanej przez Ciebie porze.

Wypożyczalnia samochodów Best-rent, obsługuje wynajmy aut na lotnisku w Modlinie.  Port Lotniczy Modlin ul. Gen. Wiktora Thommee 1a, zlokalizowany jest 35 km na pn-zach od Warszawy. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje ok. 35 -40 min. Lotnisko obsługuje pasażerów przylatujących liniami Ryanair do Warszawy.

Wynajem samochodów Lotnisko Warszawa – Modlin

Szukasz sposobu na tani oraz oparty na jasnych zasadach wynajem auta na Lotnisku Warszawa – Modlin? Skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór nowych, czystych, wygodnych oraz wyposażonych zgodnie z preferencjami Klientów samochodów. Aby zarezerwować model, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, kliknij w zakładkę REZERWACJA i wypełnij formularz. Po przesłaniu informacji na temat preferowanego okresu najmu, przygotujemy dla Ciebie wycenę. Dla Stałych Klientów mamy specjalne rabaty.

Wypożyczalnia samochodów (lotnisko w Warszawie)

Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów, możesz mieć pewność, że zarezerwowane na lotnisko Warszawa auto zostanie podstawione punktualnie. Na każdym etapie współpracy możesz też liczyć na nasze wsparcie. Chętnie pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań. Pokrywamy też wszelkie koszty związane z pakietem ubezpieczeń, okresowym serwisowaniem czy sezonową wymianą opon. Gdy okres wynajmu samochodu się zakończy, odbierzemy od Ciebie samochód pod wskazanym adresem lub przy lotnisku.

Best-rent umożliwia odbiór samochodu wprost z terminala.

Zarezerwuj samochód na naszej stronie. Po przesłaniu informacji na temat godziny przylotu, uzyskacie Państwo wycenę podstawienia samochodu do Modlina.

Nasz pracownik podstawi Państwu samochód na terminal w Modlinie. Podpisanie umowy i przekazanie auta odbywa się na parkingu przy samochodzie i zajmuje ok 10 minut.

Zatankowanym i czystym autem, możecie Państwo ruszać w dalszą podróż.

Po zakończonym najmie, pod wskazanym adresem w Warszawie lub na lotnisku, odbierzemy od Państwa samochód.

Atrakcyjne ceny wynajmu znajdziecie Państwo w zakładce cennik.

Zapraszamy do rezerwacji auta zarówno na wynajem:

Do wynajmu polecamy:

Rent a car na lotnisku Chopina i Modlin – zachęcamy do rezerwacji. Po sezonie, wysyłając zapytanie mailowe, macie Państwo szansę uzyskać promocyjną, niską stawkę wynajmu samochodu.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń