Wynajem samochodów z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Modlin ul. Gen. Wiktora Thommee 1a
Telefon:
506 177 482
Wypożyczalnia samochodów lotnisko Warszawa : BEST-RENT rent a car

Podstawiamy samochody na Lotnisko Modlin w- wycena usługi po przesłaniu godziny przylotu/odlotu z terminala Modlin.

 

Po godzinach naszej pracy – zapraszamy do kontaktu mailowego!

E-mail:
biuro@best-rent.pl

Bank Millennium

Nr rachunku 73 1160 2202 0000 0001 6994 2908

 

Nasza oferta obejmuje wypożyczenie, wynajem samochodów na Lotnisku Warszawa-Modlin. Umożliwiamy wygodny odbiór nowoczesnego i zadbanego auta bezpośrednio przy terminalu pasażerskim znajdującym się w Nowym Dworze Mazowieckim. Gwarantujemy, że zarezerwowany samochód zostanie podstawiony o ustalonej godzinie.

Wypożyczalnia samochodów Best-rent, obsługuje wynajmy aut na lotnisku w Modlinie.  Port Lotniczy Modlin ul. Gen. Wiktora Thommee 1a, zlokalizowany jest 45 km na pn-zach od Warszawy. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje ok. 45 -50 min. Lotnisko obsługuje pasażerów przylatujących liniami Ryanair do Warszawy.

Wynajem samochodów Lotnisko Warszawa – Modlin

Szukasz sposobu na tani oraz oparty na jasnych zasadach wynajem auta na Lotnisku Warszawa – Modlin? Skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór nowych, czystych, wygodnych oraz wyposażonych zgodnie z preferencjami Klientów samochodów. Aby zarezerwować model, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, kliknij w zakładkę REZERWACJA i wypełnij formularz. Po przesłaniu informacji na temat preferowanego okresu najmu, przygotujemy dla Ciebie wycenę. Dla Stałych Klientów mamy specjalne rabaty.

Wypożyczalnia samochodów (lotnisko w Warszawie)

Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów, możesz mieć pewność, że zarezerwowane na lotnisko Warszawa auto zostanie podstawione punktualnie. Na każdym etapie współpracy możesz też liczyć na nasze wsparcie. Chętnie pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań. Pokrywamy też wszelkie koszty związane z pakietem ubezpieczeń, okresowym serwisowaniem czy sezonową wymianą opon. Gdy okres wynajmu samochodu się zakończy, odbierzemy od Ciebie samochód pod wskazanym adresem lub przy lotnisku.

Best-rent umożliwia odbiór samochodu wprost z terminala.

Zarezerwuj samochód na naszej stronie. Po przesłaniu informacji na temat godziny przylotu, uzyskacie Państwo wycenę podstawienia samochodu do Modlina. Do wyceny niezbędne jest podanie dokładnego terminu oraz godziny przylotu. Obsługujemy podstawienia po ustaleniu dostępności w godzinach 10-15.00 na lotnisku Modlin.

Nasz pracownik podstawi Państwu samochód na terminal w Modlinie. Podpisanie umowy i przekazanie auta odbywa się na parkingu przy samochodzie i zajmuje ok 10 minut.

Zatankowanym i czystym autem, możecie Państwo ruszać w dalszą podróż.

Po zakończonym najmie, pod wskazanym adresem w Warszawie lub na lotnisku, odbierzemy od Państwa samochód.

Atrakcyjne ceny wynajmu znajdziecie Państwo w zakładce cennik.

Zapraszamy do rezerwacji auta zarówno na wynajem:

Do wynajmu polecamy:

Rent a car na lotnisku Chopina i Modlin – zachęcamy do rezerwacji. Po sezonie, wysyłając zapytanie mailowe, macie Państwo szansę uzyskać promocyjną, niską stawkę wynajmu samochodu.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń