Wypożyczalnia samochodów Warszawa Bemowo

Best-rent wypożyczalnia samochodów ,zachęca do zapoznania się z naszą flotą i zarezerwowania wybranego auta . Podstawimy samochód na Bemowie pod wybrany adres.

Wynajem samochodu może być prostszy niż Ci się wydaje. Oferujemy tani wynajem długoterminowy w Warszawie . Cena wynajmu od 49 zł /dobę obowiązuje już przy umowie na 1 miesiąc.

Nie chcesz wiązać się długą umową najmu? szukasz samochodu na wyjazd wakacyjny? ukradli Ci auto, lub chcesz sobie zapewnić mobilność na czas naprawy własnego pojazdu – Zadzwoń do nas a my znajdziemy najtańszą opcję wynajmu. Staramy się dopasować klasę pojazdu, wyposażenie i wielkość do Państwa możliwości finansowych.

Wielu z naszych Klientów posiada małe samochody lub służbowe auta i potrzebuje wynająć samochód na weekendy lub wyjazdy. Nasze promocje obejmują wynajmy od piątku do poniedziałku już od kwoty 160 zł za cały okres. Na wyjazdy wakacyjne posiadamy zróżnicowaną wielkościowo flotę samochodów kombi. Jeżeli szukasz auta na wyjazd narciarski – oferujemy wynajem samochodu z boxem dachowym.

Zapoznaj się z naszym cennikiem i wypożycz samochód na Bemowie

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią biegówADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wynajem samochodu Warszawa

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń