Wypożycz samochód na Ochocie

Wynajem samochodów Warszawa- Ochota

Szukasz taniej wypożyczalni samochodów na Ochocie? Wypożyczalnia samochodów Best-Rent oferuje wynajem samochodów osobowych z manualną i automatyczną skrzynią biegów. Posiadamy atrakcyjny cennik dobowy i długoterminowy.

Dobrze trafiłeś!!!

Wynajem już od 1200zł netto/miesiąc

Przebywasz w dzielnicy Ochota w Warszawie w celach służbowych a może prywatnie,  chcesz zwiedzić dzielnicę Ochota miasta Stołecznego Warszawy, zobaczyć Zespół Stacji Filtrów, Pomniki: Gabriela Narutowicza, Barykady września 1939 , Lotnika a może odwiedzasz Bibliotekę Narodową.

Potrzebujesz pilnie wynająć samochód zadzwoń do nas  lub zarezerwuj samochód przez naszą stronę internetową www.best-rent.pl  a my podstawimy wybrane przez Ciebie auto pod wskazany adres na Ochocie np. na ulicę: Szczęśliwicką, Bitwy Warszawskiej 1920, Al. Jerozolimskie, Koszykową, Al. Niepodległości, Racławicką, Żwirki i Wigury, Pole Mokotowskie, Blue City, Szczęśliwice, Rakowiec.

Znajdź nas na Facebook i zobacz nasze samochodyADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

rezerwacja-best-rent

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń teraz