O nas - Wypożyczalnia samochodów warszawa - BEST-RENT.PL

Wypożyczalnia BEST-RENT istnieje na rynku od ośmiu lat. Sukcesywnie zdobywamy grono stałych Klientów. Staramy się dopasowywać naszą flotę do potrzeb Najemców. Wynajem aut Warszawa, oferujemy miejskie małe auta, flotę średniej klasy, a także kombi oraz hybrydy. W każdej klasie staramy się zróżnicować cenowo ofertę, żeby nasi Klienci mogli wybrać według potrzeb – wynajem samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Do naszej oferty trafiła również Toyota kombi z silnikiem Hybrydowym. Odpowiada na zapotrzebowanie Klientów ceniących niezawodność, niskie spalanie, bezawaryjność , ładowność i dbałość o ekologię.

Naszymi Klientami są małe i średnie firmy, odbiorcy indywidualni i Klienci poszukujący samochodu z OC Sprawcy. Zawsze dopasowujemy ofertę wg potrzeb. Stali Klienci otrzymują rabaty na kolejne wynajmy. Poza sezonem również możemy zaskoczyć Państwa niskimi cenami lub dodatkowymi bonusami przy skorzystaniu z naszych usług. Tani wynajem aut w Warszawie? Tylko z BEST-RENT! Nasze promocje zamieszczamy na naszej stronie na Facebooku. Staramy się być elastyczni w dopasowywaniu się do potrzeb Klientów, zapewniając im doradztwo przy wyborze pojazdu. Zależy nam, żeby każdy Klient był zadowolony zarówno z wynajętego samochodu, jak również ceny najmu.

Samochody z wypożyczalni samochodów BEST-RENT w Warszawie to doskonały wybór. Są one w pełni ubezpieczone i okresowo podlegają pełnym serwisom. Zapewniamy rozbudowaną ofertę ASSISTANCE w razie wypadku w trakcie podróży lub unieruchomienia auta. Pojazdy posiadają ubezpieczenie OC I AC.

Gwarantujemy komfortową podróż, wybierając do naszej oferty auta wygodne, zadbane i komfortowo wyposażone. Każde z nich posiada klimatyzację, jest czyste i przygotowane do podróży.

Wynajem samochodów osobowych w Warszawie to nasz chleb powszedni. Dla wygody naszych Klientów podstawiamy pojazdy pod wskazany adres w Warszawie. Obsługujemy najmy i podstawienia na lotnisko oraz dworce. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów posiadamy w ofercie foteliki dziecięce.

Namawiamy Klientów do rezerwacji samochodów przed spodziewanym terminem wynajmu. Zapewni to dostępność wybranego auta i Państwa spokój przy planowaniu podróży – pojazd będzie z pewnością gotowy i sprawny.

Staramy się ciągle zmieniać naszą flotę, dostosowując ją do Państwa potrzeb.

Zapewniamy świetną alternatywę dla leasingu samochodu. Możliwość wynajmu długoterminowego nie zobowiązuje Państwa do ponoszenia kosztów przez wiele lat. Koszty ubezpieczeń, serwisów, wymiany opon są naszym kosztem. Opcja ta, pozwoli zaplanować koszty eksploatacji, ograniczając je do kosztu czynszu najmu.

Wielokrotnie z oferty wypożyczenia długoterminowego korzystali klienci indywidualni. Już przy miesięcznym najmie, mogli cieszyć się pojazdem ponosząc niskie koszty – od 65 zł/dzień. Tani wynajem aut warszawa, tak o nas mówią. Tylko u nas otrzymasz negocjowaną, niską stawkę wynajmu samochodu.

Przy wynajmie nie wymagamy wpłaty kaucji, wystarczy karta kredytowa lub debetowa. Wystawiamy fakturę VAT na życzenie Klienta.

Stalym Klientom udzialamy rabaty – taki Klient jest zawsze przez nas promowany!

Zapraszamy do kontaktu z nami!
Wypożyczalnia samochodów BEST-RENT.

Gdzie jesteśmy ?


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń