Weekendowy wynajem samochodu

Marzysz o weekendowym wyjeździe za miasto? A może potrzebujesz samochodu na weekend do realizacji celów biznesowych? Nasza wypożyczalnia proponuje weekendowy wynajem samochodu w niezwykle korzystnej cenie. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji, odbierzesz wybrane auto w piątek w godzinach 12.00-16.00 i zwrócisz je w poniedziałek rano między godziną 9.00 a 10.00.

Klientom indywidualnym i firmowym oferujemy weekendowy wynajem samochodu w wybranej klasie oraz z wyposażeniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Naszą flotę tworzą wyłącznie nowoczesne, zadbane, ubezpieczone oraz niezawodne samochody, dzięki którym bezpiecznie dotrzesz do wybranego celu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze samochodu lub porady dotyczącej wynajmu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Promocja nie obowiązuje w sezonie od 1 czerwca do 15 września

Wynajem auta na weekend – promocja

Weekendowy wynajem samochodu w wypożyczalni BEST-RENT to usługa w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jeśli odbierzesz zarezerwowane auto w piątek w godzinach 12.00-16.00 i oddasz je w poniedziałek między 9.00 a 10.00 rano, zapłacisz tylko za 2 doby. Zapewniamy rozbudowaną ofertę ubezpieczenia assistance, a także wysoką jakość obsługi. Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy oraz wsparcie na każdym jej etapie. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem auta na weekend, odwiedź naszą wypożyczalnię.

– klasa A – od 180 zł za weekend!  np Nissan Micra

– klasa B hatchback od 198 zł za weekend! np. OPEL CORSA

– klasa C od 300 zł za weekend!  FIAT TIPO

Cokolwiek planujesz na weekend – zaplanuj go z nami i zarezerwuj  auto w Promocji weekendowej tani wynajem!

W cenę wynajmu wliczone jest 600 km na weekend.

Zapraszamy do Wypożyczalni Best-rent – parking Marki Okólna 43a/43b lok 5

 

 


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń