Wypożyczalnia samochodów – Warszawa/Ursynów

Zarezerwuj samochód sprawnie online i odbierz go tam, gdzie Ci najwygodniej – podstawimy auto na wskazany adres w obrębie Ursynowa i nie tylko: w granicy całej I strefy TAXI. Oferujemy tani wynajem aut na dowolny okres: kilka dni, tygodni, miesięcy lub długoterminowo – dla zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Oszczędzimy Twój czas i nerwy dzięki maksymalnie ograniczonym formalnościom i wygodnym rozwiązaniom – jak wynajem bez kaucji, 24-godzinny pakiet Assistance czy możliwość zapłaty BLIK-iem lub przelewem natychmiastowym. W naszej flocie znajdziesz dla siebie idealny samochód, który możemy wyposażyć dodatkowo w box dachowy, bagażnik rowerowy czy fotelik dziecięcy.

Tani wynajem aut – postaw na wypożyczalnię samochodów Best-rent!

Wypożyczamy niezawodne i komfortowe samochody osobowe miejskie: od małych i kompaktowych (np. Nissan Micra, Fiat Tipo) po większe w wersji kombi, czyli z dużą przestrzenią bagażową (to np. Skoda Octavia, Kia Ceed). Każdy jest czysty i zadbany, wyposażony w klimatyzację i zabezpieczenia (w tym czujniki, poduszki powietrzne) oraz ubezpieczony. Zadbaliśmy o 24-godzinny Assistance, dzięki któremu w razie problemu na drodze uzyskasz błyskawiczną pomoc i nie będziesz musiał zmieniać planów. Nie stosujemy oznaczeń na karoserii: auta są eleganckie i wyglądają dokładnie tak jak prywatne.

Bez zbędnych formalności – wypożyczalnia samochodów: Ursynów

Auto zarezerwujesz wygodnie online, mailowo lub telefonicznie, a my podstawimy go w umówionym miejscu na terenie Ursynowa (lub też na inny adres w Warszawie w granicy I strefy TAXI). Wypożyczamy samochody bez opłat wstępnych i kaucji (preautoryzujemy karty), podpisywania weksli czy weryfikacji w BIK-u. Umożliwiamy płatności wieloma metodami, w tym gotówką czy BLIK-iem: jak Ci wygodnie. Dbamy o przejrzyste umowy bez drobnych druczków, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty. Już teraz możesz sprawdzić koszt wynajmu auta na potrzebny okres w zakładce „Cennik”. Auto wypożyczysz na dowolny okres: od jednego dnia po wiele miesięcy, także powyżej roku.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ursynów

Wynajem samochodów na dowolny okres – dla firm i osób prywatnych

Oferujemy wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy samochodów dla firm i osób prywatnych. Przedsiębiorcy najem przynosi podobne korzyści jak leasing: w tym możliwość zaliczenia miesięcznych opłat do kosztów uzyskania przychodu. Jednocześnie wszystkie wydatki na serwisy, naprawy, zakup i wymianę opon i ubezpieczenie są już wliczone w cenę. Wynajem długoterminowy maksymalnie obniża koszty dobowe, a dzięki wysokim limitom miesięcznym samochodem możesz podróżować wszędzie, również za granicę. Auta wynajmujemy także jako samochody zastępcze na czas naprawy powypadkowej: umożliwiamy bezgotówkowe rozliczenie z polisy OC sprawcy. Zapraszamy!

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzyniąADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wynajem samochodu Warszawa

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń