Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wawer

Wynajem samochodu WarszawaADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią

W obecnych czasach liczy się przede wszystkim elastyczność. To właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem aut. Wypożyczalnia samochodów to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz sprawnego pojazdu w Warszawie w dzielnicy Wawer.

Oferta i rodzaje wynajmu aut w Warszawie Wawer

W ofercie Best-Rent możliwy jest tani wynajem samochodów w następujących kategoriach:

  • – auta małe,
  • – auta kompaktowe,
  • – auta kombi,
  • – pozostałe, w tym m.in. samochody kompaktowe oraz automatyczne.

Flota aut jest obszerna i obejmuje między innymi takie popularne w Polsce modele samochodów osobowych jak Hyundai i20, Nissan Micra, Citroen C4 Cactus, Skoda Octavia czy Opel Corsa. Dzięki tak szerokiej ofercie możliwe jest wypożyczenie samochodu w zależności od swoich indywidualnych potrzeb.

Warszawa Wawer i nie tylko – wynajem aut Best-Rent

Wystarczy kontakt z naszymi pracownikami i omówienie kilku najważniejszych szczegółów, a podstawimy wybrany przez Ciebie samochód pod wskazany adres na Wawrze. Wawer w mieście Warszawa to nie jedyna dzielnica, na którą możemy dostarczyć wskazany przez Ciebie pojazd. Do dzielnic, w których możemy w krótkim czasie przysłać pojazd, należą również:

oraz wiele innych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz skorzystać z oferty niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum biznesowym stolicy, czy też przebywasz na osiedlu mieszkalnym położonym na obrzeżach miasta.

Dlaczego wynajem aut w Best-Rent to dobre rozwiązanie?

Wynajem samochodów osobowych z floty aut firmy Best-Rent to dobre rozwiązanie przede wszystkim z uwagi na aspekt finansowy. Generalnie, ofertę wynajmu charakteryzuje reguła „im dłużej, tym taniej”. Im dłuższy jest planowany przez Ciebie wyjazd (może być to zarówno wyjazd prywatny na wakacje, jak i na przykład ważna podróż służbowa), tym niższy koszt wynajmu za jeden dzień. Przykładowo, wypożyczenie samochodu Suzuki Celerio to koszt 90 złotych za dobę, jeśli zdecydujesz się na wynajem w terminie od jednego do trzech dni. Wypożyczenie krótkoterminowe samochodów to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz środka transportu „natychmiast”, do odbycia krótkiej podróży. Alternatywą dla takiego rozwiązania jest wypożyczenie średnioterminowe samochodów na kilka tygodni, skierowane głównie do stałych klientów.

Co należy zrobić w sytuacji, gdy potrzebujesz auta na dłuższy czas? Oferta Best-Rent jest skierowana także do takiego segmentu klientów. Możliwe jest wypożyczenie długoterminowe samochodów, tzn. korzystanie z auta przez okres od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. W takiej sytuacji miesięczny wynajmu auta to od ok. półtorej do nieco ponad dwóch tysięcy złotych miesięcznie. Jest to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie, jeśli weźmie się pod uwagę, że w zamian za miesięczną opłatę użytkownik otrzymuje nowoczesny, utrzymany w dobrym stanie technicznym samochód osobowy.

Atrakcyjne ceny i elastyczność w zakresie okresu wynajmu to ważne, ale nie jedyne korzyści wynikające z takiego rozwiązania. Jeśli Twój samochód został poważnie uszkodzony lub zniszczony wskutek wypadku, możliwe jest również wybranie auta zastępczego z OC sprawcy. Takie rozwiązanie można zastosować, jeśli wypadek nastąpił z winy innego uczestnika ruchu drogowego, a serwis nie przyznał samochodu zastępczego.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń