Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ursus

Wynajem samochodu WarszawaADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią

Pilnie potrzebujesz samochodu, ale nie masz w tej chwili dostępu do własnego auta? Jeśli tak, to możesz skorzystać z rozwiązania, które w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne. Mowa tu o wynajmie aut – firma Best-Rent oferuje wynajęcie auta w Warszawie (np. na Ursusie). Wypożyczenie samochodu jest możliwe dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Jakie są dostępne rodzaje wynajmu samochodu w Warszawie Ursus?

Oferta przedsiębiorstwa Best-Rent obejmuje m.in. następujące rodzaje usług:

Generalnie, zasada jest w tym przypadku bardzo prosta. Im dłuższy okres wynajmu samochodu osobowego, tym niższy koszt usługi w skali miesiąca. Przykładowo, wynajęcie samochodu Suzuki Celerio przy umowie zawieranej na okres od jednego do trzech miesięcy kosztuje 1580 złotych.

Opłata za miesiąc korzystania z tego samego pojazdu, przy najmie na okres np. jednego roku, to już 1300 złotych. Jeszcze korzystniej przedstawiają się koszty w sytuacji, gdy umowa jest zawarta na okres przekraczający półtora roku. W takim przypadku koszt miesięcznych to już tylko 1200 złotych.

Last but not least, klienci Best-Rent mogą liczyć na różnego promocje. Przykładowo, dostępna jest promocja na weekend oraz darmowa doba wynajmu.

Flota aut do wynajęcia w Warszawie Ursus?

Bez wątpienia atutem oferty wypożyczalni jest różnorodna oferta samochodów do wynajęcia. Dzięki temu z usługi mogą skorzystać klienci o różnych preferencjach oraz oczekiwaniach. A oto przykładowe auta do wynajęcia, które oferuje wypożyczalnia samochodów osobowych Best-Rent:

  • samochody małe – Nissan Micra, Opel Corsa, Hyundai i20, Suzuki Celerio. Auta z tej kategorii to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią wygodną jazdę po mieście,
  • samochody kompaktowe – Hyundai i30, Kia Ceed, Ford Focus,
  • samochody kombi – Renault Clio Grandtour, Scoda Octavia Kombi, Hyundai i30 Kombi itp. Jest to dobry pomysł, jeśli masz do przewiezienia większy bagaż.

Ponieważ część spośród wyżej wymienionych samochodów jest wyposażona w automatyczną skrzynię biegów (Renault Clio Grandtour, Kia Ceed), nie powinieneś mieć problemu z wygodną jazdą.

Pamiętaj – przed kontaktem z Best-Rent sprawdź na stronie internetowej aktualną flotę aut.

Gdzie dostarczymy auto na Ursusie?

Jeśli pilnie potrzebujesz auta (np. w sprawach biznesowych lub prywatnych), podstawimy wybrany przez Ciebie samochód pod wskazany adres na Ursusie. Przykładowe ulice, które obsługujemy w dzielnicy Warszawa Ursus: Aktorska, 1 Maja, Aleja Bzów, Aleja POW – Polskiej Organizacji Wojskowej, Al. Jerozolimskie. Dzięki naszej ofercie nie będzie potrzebować wiele czasu, by z dzielnicy Ursus w mieście Warszawa dotrzeć do każdego innego punktu znajdującego się w stolicy.

Jak się skontaktować?

Jeśli zainteresowała Cię oferta wypożyczalni samochodów Best-Rent, możesz skontaktować się z jej pracownikami, by poznać więcej niezbędnych informacji. Aby ustalić rodzaj auta, poziom opłat oraz miejsce, w które zostanie dostarczony samochód, należy skontaktować się:

  • telefonicznie: 506 177 482,
  • z użyciem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej: https://www.best-rent.pl/kontakt/,
  • osobiście (adres siedziby firmy: Handlowa 34/2, 03-556 Warszawa).

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń