Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wawer

Wynajem samochodu WarszawaADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią

Szukasz auta na wynajem w Warszawie na Pradze-Południe? Nie mogłeś trafić lepiej. Wypożyczalnia samochodów Best-Rent obejmuje zakresem swojego działania także tę dzielnicę stolicy! Oferuje przy tym rozbudowaną flotę pojazdów, przyjazne warunki najmu, konkurencyjne ceny i obsługę klienta na wysokim poziomie, obejmującą podstawienie i odbiór samochodu w dzielnicy Praga Południe.

Rodzaje wynajmu na Pradze Południe

W ofercie wypożyczalni samochodów osobowych Best-Rent znajdują się różne formy najmu, dopasowane do wymagań i potrzeb – dla klientów indywidualnych i biznesowych. Możliwy jest najem krótkoterminowy, weekendowy, średnioterminowy, a nawet powyżej roku. Potrzebujesz samochodu tylko na przysłowiową chwilę? Nie ma problemu. Wypożyczenie samochodu możliwe jest nawet na godziny.

Wypożyczalnia samochodów w dzielnicy Praga Południe w mieście Warszawa dostarcza możliwości wynajęcia samochodu zastępczego z OC sprawcy. Rachunek wówczas pokrywa ubezpieczyciel, a poszkodowany kierowca może spać spokojnie.

Wynajem długoterminowy samochodów jest opcją szczególnie opłacalną, zwłaszcza dla przedsiębiorców. Wypożyczalnia samochodów Best-Rent w dzielnicy Praga Południe oferuje specjalne rabaty dla stałych klientów, a wraz ze wzrostem czasu trwania umowy, spada cena za dzień wynajmu. Dla prowadzących firmy nie bez znaczenia pozostanie także fakt, że opłata za najem może być zaliczana do kosztów uzyskania przychodu, a my wystawiamy faktury.

Do samochodu można dodatkowo dobrać na przykład bagażniki dachowe, czy też wysokiej klasy foteliki dla dziecka. Po prostu wybierz czego potrzebujesz, a my podstawimy wybrany przez Ciebie samochód pod wskazany adres na Pradze Południe

Oferta i ceny

Cena wynajęcia auta jest w pełni uzależniona od rodzaju pojazdu, w połączeniu z terminem i łącznym czasem trwania wynajmu. Dużym atutem jest natomiast możliwość wypożyczenia samochodu bez fizycznego płacenia kaucji. Best-Rent stosuje wówczas jedynie preautoryzację na karcie kredytowej lub debetowej.

Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 65 zł za dzień. Często oferujemy zniżki i rabaty — zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Na ogół jednak wypożyczenie krótkoterminowe samochodów jest najdroższe w przeliczeniu na dzień.

Wypożyczenie średnioterminowe samochodów jest już nieco tańsze. W tym przypadku ceny ustalone są za miesiąc i wynoszą od 1300 do 2685 zł.

Najniższą cenę za dzień oferuje wypożyczenie długoterminowe samochodów. Miesiąc takiego najmu waha się pomiędzy 1200 a 1900 złotych, w zależności od klasy pojazdu.

Wymagania i ubezpieczenie

Nikt nie lubi zbędnych formalności i wygórowanych wymagań. Tego nie spotka żaden wynajmujący poprzez firmę Best-Rent w Warszawie. Umowy są tu przejrzyste, a potrzebna do wypełnienia dokumentacja została ograniczona do minimum. Firma nie wymaga podpisywania weksli i przejśćia weryfikacji BIK, nie pobiera również wpłaty wstępnej.

Samochody objęte są nie tylko obowiązkowym ubezpieczeniem OC, ale także AC oraz 24-godzinnym assistance, w związku z czym żadna awaria na trasie ani przebita opona nie będą Ci straszne! Dzięki wszystkim tym pakietom masz pewność, że nie poniesiesz żadnych kosztów serwisów, napraw oraz wymiany i zakupu opon.

Nie będzie też żadnego problemu z dokonaniem płatności. Obsługujemy bowiem każdy rodzaj kart kredytowych i debetowych, a także przyjmujemy gotówkę, płatności blikiem i przelewem natychmiastowym.

Flota samochodów

Nasza wypożyczalnia w Warszawie posiada bardzo duży wybór samochodów osobowych, w różnych wymiarach i opcjach wyposażeni, w tym takie wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, a nawet napęd hybrydowy.

Wszystkie oferowane w dzielnicy Praga Południe pojazdy są niezawodne oraz wyposażone w klimatyzację. Oferujemy znane marki pojazdów: Suzuki, Nissan, Opel, Hyundai, Seat, Renault, KIA, Ford, Fiat, Škoda czy Citroën. Dużą zaletą jest to, że nie umieszczamy oznaczeń flotowych na samochodach — dzięki temu zawsze prezentują się one elegancko i oficjalnie.

Skąd odebrać i gdzie zwrócić?

Choć wypożyczalnia ma swoją siedzibę w Markach, bezproblemowo można wypożyczyć samochód na Pradze Południe. Z łatwością można odebrać auto z ulicy Grochowskiej, Kinowej, Zbaraskiej, Stanisława Augusta, alei Stanów Zjednoczonych czy Jerzego Waszyngtona. Podobnie jest ze zwrotem. Można go dokonać m.in. na Ostrobramskiej, Zamienieckiej czy Józefa Dwernickiego. Nie ograniczamy się oczywiście do tych wymienionych. Podstawimy wybrany przez Ciebie samochód pod wskazany adres na Pradze Południe.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń