Wynajem małych samochodów

Tani wynajem miejskiego samochodu – na dzień lub na dłużej. Wypożyczalnia samochodów Best-rent oferuje samochody miejskie na czas naprawy Twojego samochodu, na weekendowe wyjazdy lub podczas wizyty w Warszawie.

Zapytaj o dostępność samochodu.

Tel. 22 678 47 69

Kom. 506 177 482

Mail: biuro@best-rent.pl

Formularz kontaktowy

button samochody małe
button samochody kompaktowe
button samochody kombi off
button samochody komfortowe off
button samochody hybrydowe off
button samochody automat off

Samochody Małe

nissan-micra-WYPOZYCZ
rezerwuj i wynajmij auto tanio w warszawie
hyundai-i20_WYPOZYCZ
rezerwuj i wynajmij auto tanio w warszawie

Warszawa – jak znaleźć tani samochód na wynajem na czas pobytu w stolicy?

Wybierając się do stolicy Polski, warto zapewnić sobie środek transportu. W Warszawie znajduje się wiele zabytków, muzeów i parków rozsianych po całym mieście. Najwygodniej przemieszczać się między nimi autem. Wypożycz samochód w Warszawie, żeby z miejsca, na które przyjedziesz-Dworca Wschodniego, Dworca Zachodniego, Centralnego lub Lotniska Okęcie, dostać się wygodnie w wybrane do zwiedzania miejsca. W każde z tych miejsc możesz umówić odbiór zarezerwowanego w Best-rent auta. Poczekamy na Ciebie na terminalu Lotniska Chopina na parkingu Hotelu Airport Marriott na poziomie Odloty. Szybkie formalności i możesz odjechać w podróż. Najlepiej rozejrzeć się za noclegiem niedaleko lotniska na obrzeżach Warszawy. Mając samochód wynajęty w Best-rent, możesz wybierać spośród tańszych noclegów dalej od centrum miasta.
Na zwiedzanie wybierzesz się wynajętym samochodem o każdej porze. Stare Miast, Wilanów, Łazienki Królewskie , Stadion Narodowy dzieli odległość kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów. Wiele ciekawych miejsc do zwiedzania łączy ze sobą miejsca turystyczne i atrakcyjne  kulinarnie. Warto zaszyć się na Saskiej Kępie w obrębie ulicy Francuskiej na lampkę dobrego wina i wykwintne dania w przytulnych restauracjach. Możesz zaparkować auto i poruszać się lokalnie wytyczonymi ścieżkami rowerowymi, korzystając z wynajmu rowerów w stolicy. Nawigacja satelitarna poprowadzi Cię ścieżkami rowerowymi nad brzeg Wisły po stronie Stadionu Narodowego i po lewej stronie Wisły na bulwary Wiślane tętniące w ciepłe miesiące życiem. W czasie pobytu z dziećmi nie zapomnijmy zwiedzić Centrum Nauki Kopernik.

Jaki samochód wynająć w Warszawie?

z uwagi na ograniczenie miejsc parkingowych przy głównych punktach turystycznych, nie warto wynajmować dużego samochodu. Miejskie auto w niskiej cenie doskonale sprawdzi się w miejskiej dżungli.
Większość naszych Klientów wynajmuje tani samochód w Wypożyczalni Best -rent i zaoszczędza około 20%

15% najmów osiąga niskie stawki dobowego wynajmu do 65 zł za dzień.
Mamy ceny średnio 15% niższe niż w najtańszych wypożyczalniach samochodów na lotnisku.

Jaka jest dopuszczalna prędkość w Warszawie?

W terenie zabudowanym 50 km na godzinę a w godzinach nocnych 60 km/godzinę


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń