Wynajem samochodów kombi

Zapytaj o dostępność samochodu.

Tel. 22 678 47 69

Kom. 506 177 482

Mail: biuro@best-rent.pl

Formularz kontaktowy

button samochody ma%C5%82e off
button samochody kompaktowe off
button samochody kombi
button samochody komfortowe off
button samochody hybrydowe off
button samochody automat off

Samochody Kombi


renault-clio-kombi_wypozycz

rezerwuj i wynajmij auto tanio w warszawie

kia-ceed-kombi-wypozycz
rezerwuj i wynajmij auto tanio w warszawie

SKODA OCTAVIA WYpozycz

rezerwuj i wynajmij auto tanio w warszawie

hYUNDAI-I30-KOMBI-WYNAJEM -STRONA
rezerwuj i wynajmij auto tanio w warszawie

Nasza warszawska wypożyczalnia samochodów oferuje pojazdy osobowe różnego rodzaju, które dostosowane są zarówno do krótkich przejazdów, jak i dłuższych podróży. Jeśli planujesz rodzinny wyjazd turystyczny z rodziną lub znajomymi, wynajmij kombi. Samochód wyposażony w ten typ nadwozia posiada długą, tylną część, w której znajduje się sporo miejsca na obszerny bagaż.

Dlaczego samochód kombi?

Samochody z bagażnikiem kombi to nie tylko przestrzeń ładunkowa w środku auta. Ich dodatkowym atutem jest  przystosowanie do montażu dodatkowego bagażnika na rowery, narty lub boksu dachowego.

Gdzie mogę wypożyczyć box dachowy?

Wypożyczając w naszej firmie samochód przystosowany do montażu bagażnika dachowego, możesz w jednym miejscu skorzystać z opcji wynajmu bagażnika dachowego w niskiej cenie. Dla Twojej wygody box dachowy zamontujemy na samochód.

Jakie auto kombi mogę wypożyczyć w Warszawie?

W ofercie wynajmu kombi posiadamy pojazdy znanych i renomowanych producentów samochodów, takich jak marka Ford, Toyota, Seat czy Renault. W zależności od preferencji klienta możliwy jest wynajem samochodu z manualną skrzynią biegów lub automatem.

Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, elektryczne szyby i regulowane fotele, dzięki czemu zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą cieszyć się najwyższym komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń