Kalendarz 2020 rok

Zbliża się Nowy Rok, nowe plany wyjazdowe. Pracownikom zatrudnionym na umowach o pracę przysługuje od 20 do 26 dni urlopu. Warto je najlepiej wykorzystać i zapewnić sobie wolne dni od pracy, połączone ze Świętami i ustawowo wolnymi dniami.

Kiedy warto wziąć urlop w 2020 roku?

Już przełom roku zapowiada się korzystnie. Kto wcześniej zaplanował wolne, ten może odpocząć biorąc dwa dni wolnego 2 i 3 stycznia, nie pracując od 1ego do 7 stycznia. Ustawowo wolne Święto Trzech Króli, przypadające na 6 stycznia, da nam 5 dni wolnego, lub długi weekend od soboty do poniedziałku włącznie.

Wielkanoc 2020 rok

To ruchome święto przypada zawsze od soboty do poniedziałku włącznie – w tym roku 11-13 kwietnia. Wiele firm daje wolne już w Wielki Piątek 10 kwietnia, szkoły nie pracują do 14 kwietnia.

Majówka 2020 rok

Ten lubiany przez Polaków weekend nie wypada niestety korzystnie w tym roku. Korzystniejszy jest wyjazd dwa tygodnie wcześniej na Wielkanoc, bo w maju zyskujemy jedynie 1 maja przypadający w piątek. Może warto plany przesunąć na czerwiec….

Boże Ciało 2020 rok

Czerwcowy weekend  przypadający w czwartek 11 czerwca, pozwala, przy wzięciu urlopu 12 czerwca na 4 dniowy wypad.

Wakacje – koniec i początek roku szkolnego

26 czerwca jest ostatnim dniem Roku szkolnego. We wrześniu dzieci rozpoczynają naukę 1 września w środę.

A 15 sierpnia? lepiej przemilczeć …Święto Matki Boskiej Zielnej przypada niestety w sobotę, chociaż za rok będzie jeszcze gorzej….

Wolne dni w listopadowe Święta

Wszystkich Świętych 1 listopada wypada niekorzystnie, bo w niedzielę. Musimy poczekać do 11 listopada wypadającego w środę, żeby złapać nieco oddechu. Wzięcie dni urlopowych na poniedziałek i wtorek lub czwartek i piątek, umożliwi nam odpoczęcie od służbowych obowiązków.

Boże Narodzenie 2020

Wigilia w roku 2020 wypada w czwartek, piątek i sobota to pierwszy i drugi Dzień Świąt – 27y dzień grudnia w niedzielę, przedłuży nam przerwę świąteczną

Sylwester 2020/2021 i Nowy Rok

Pomysł na Sylwestra wyjazdowego? wypad na narty w góry? Sylwester to czwartek, co daje nam 4 dni wolnego do 4 stycznia lub 5 dni urlopu do 6 stycznia!

Jak zaplanować urlop w 2020 roku?

szybko! dni wolne nie wypadają korzystnie w tym roku. Chętnych do wzięcia wolnego w terminach połączonych z ustawowymi dniami wolnymi od pracy nie zabraknie! Kalendarz wolne 2020 niestety nie będzie nas rozpieszczać

Planujmy wcześniej – zapraszamy do rezerwacji samochodów w ciągu wolnych dni – żeby zapewnić sobie mobilność w Święta i długie weekendy.

Pobierz nasz kalendarz na rok 2020 


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń teraz