Wypożyczalnia samochodów Warszawa Bielany

Wynajem samochodu WarszawaADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma BEST-RENT Janecki Sp.j. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w naszym Regulaminie. Wysyłając swoje dane, akceptujecie Państwo przetwarzanie przez nas danych osobowych według zapisów w Regulaminie znajdującym się w zakładce naszej strony https://www.best-rent.pl/regulamin/.

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią

Wypożyczenie samochodu w Best-Rent w Warszawie w dzielnicy Bielany to szybka oraz bezpieczna droga do zaspokojenia Twoich motoryzacyjnych potrzeb. Świadczymy swoje solidne usługi zarówno dla klientów indywidualnych i biznesowych. Niezależnie od celu oraz tego, czy potrzebujesz środka lokomocji na krótki okres, czy będzie on potrzebny na dłużej – nasza wypożyczalnia zapewni Ci bezpieczeństwo wynajmu oraz kompleksową obsługę podczas całego procesu. Flota Best-Rent posiada w gamie pojazdy małe, kompaktowe, kombi, jak i z różnymi pakietami standardów. W ramach naszej współpracy możesz odebrać pojazd z firmowego parkingu lub my podstawimy wybrany przez Ciebie samochód pod wskazany adres na Bielanach. Sprawdź, jak solidnie i bez komplikacji wynajmiesz swoje auto!

Rodzaje wynajmu na Bielanach

Wynajem samochodów podlega ofercie czasowej dostosowanej specjalnie pod naszych Klientów. Szybki wypad na weekend? A może dłuższa trasa? W związku z Twoją potrzebą wynajmu prezentujemy kilka dostępnych możliwości:

Oferta Best Rent uwzględnia sytuacje niezależne od działań naszych klientów oraz nieobjęte z góry czasowo. Straciłeś swoją mobilność w wyniku kolizji lub wypadku? Nasza flota aut znajdzie na tę okoliczność również spersonalizowane:

Flota aut do wynajęcia w Warszawie Bielany

Oferta rodzajowa aut na wynajem

Nasza firma posiada w swojej flocie aut osobowych auta najmniejsze – docelowo do sprawnego poruszania się po mieście, auta kompaktowe typu hatchback do krótkich tras lub na co dzień pomieszczenia małej rodziny i większych zakupów, auta kombi do dużych tras oraz auta komfortowe dla tych, którzy standard jazdy cenią sobie obligatoryjnie. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych znajdzie najbardziej dopasowaną do Ciebie ofertę!

Auta małe (auta najmniejsze, do sprawnego poruszania po mieście)

 • – Suzuki Celerio,
 • – Nissan Micra,
 • – Opel Corsa,
 • – Hyundai i20,

Auta kompaktowe (hatchback)

 • – Ford Focus,
 • – Kia Ceed,
 • – Hyundai i30,
 • – Fiat Tipo,

Auta kombi (z dodatkową przestrzenią bagażową)

 • – Renault Clio Grandtour,
 • – Ford Focus,
 • – Kia Ceed,
 • – Škoda Octavia,
 • – Hyundai i30,

Auta komfortowe (samochody nowsze, wygodniejsze, większe)

 • – Skoda Octavia,
 • – Hyundai i30,
 • – Citroën C4 Cactus.

Pozostałe auta

Renault Clio Grandtour, Kia Ceed oraz Citroën C4 Cactus – samochody wyposażone w automatyczną skrzynię biegów.

Toyota Auris Touring Sport – auto z napędem hybrydowym.

Główne zalety aut z floty

Tani wynajem na Bielanach to nie jedyna zaleta naszych usług. Wynajęcie auta wiąże się również z komfortem jazdy oferowanym przez pojazdy małe i kompaktowe, kombi, hybrydowe lub do wyboru ze skrzynią automatyczną. Gwarantujemy niezawodność prezentowanych pojazdów, doskonały stan techniczny i pewność ubezpieczenia. Każdy samochód podlega pełnemu pakietowi porządkowemu, dzięki czemu Klient wsiada do kompleksowo zadbanego auta. Co więcej – standardy oferowanych aut podnosi obecność sprawnej i gotowej do użytku klimatyzacji.

Gdzie możemy podstawić samochody?

Wypożyczalnia samochodów Best-Rent podstawia pojazdy za dodatkową opłatą na obszar, jakim są Bielany w mieście Warszawa. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wynajętego auta możesz spodziewać się m.in. na głównych ulicach takich jak: ul. Stefana Żeromskiego, ul. Jana Kasprowicza, Aleja Władysława Reymonta oraz na ponad 200 innych ulicach w dzielnicy Bielany. Wybierz miejsce, a my podstawimy samochód pod Twój dom, do hotelu lub biura, na dworzec czy lotnisko. Z nami przemieszczanie się z punktu A do punktu B nie było jeszcze tak przyjemne!


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń