Auto zastępcze z OC sprawcy

Brak samochodu po stłuczce czy wypadku może bardzo uprzykrzyć życie. Są jednak przypadki, w których wcale nie trzeba rezygnować z korzystania z auta:

– Mieliście Państwo stłuczkę nie z Państwa winy?

– Użytkujecie Państwo auto w celach zarobkowych?

– Serwis nie dał samochodu zastępczego?

Best-Rent pomaga w takich przypadkach!

Przysługuje Państwu prawo zwrotu kosztów za wynajem samochodu na czas naprawy UNIERUCHOMIONEGO auta lub w przypadku kasacji – do momentu wypłaty odszkodowania!

Podczas wypadku, zadbajcie Państwo , żeby jego sprawca spisał własnoręcznie oświadczenie. Druk oświadczenia, lub notatka Policji ( na którą trzeba czekać kilka dni) , będą niezbędne do wynajęcia samochodu zastępczego z OC SPRAWCY. Druk znajdziecie Państwo na naszej stronie – kliknij i pobierz!

Wynajmujemy bezkosztowo samochody w Warszawie. Wystarczy podpisanie upoważnień i przedstawienie dokumentów szkody, żeby pozostać mobilnym podczas blacharsko-mechanicznych napraw Twojego samochodu.

wynajmij auto zastępcze best rent wypożyczalnia

Warunkiem zwrotu kosztów jest złożenie przy zgłoszeniu szkody informacji o wynajmie samochodu z OC sprawcy, wraz z uzasadnieniem, że pojazd jest nam niezbędny.

Należy przy tym pamiętać, że wynajmowane auto zastępcze powinno być tej samej klasy lub niższej co Twoje auto – jest to warunek zwrotu pieniędzy.

Zadzwoń do nas, powiemy jakie dokumenty należy zgromadzić, żeby wypożyczyć u nas samochód.

Podstawimy pojazd pod serwis blacharski, w którym będziecie Państwo bezgotówkowo rozliczać szkodę. Odbiór auta umówicie Państwo na dzień odbioru naprawionego samochodu, w dogodnym miejscu w Warszawie.

Bogata flota, którą dysponujemy, umożliwi nam wybranie dla Ciebie odpowiedniego modelu, umożliwiającego bezproblemowe realizowanie codziennych zadań w firmie i życiu prywatnym. Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne przeglądy techniczne, są zadbane i dadzą komfort potencjalnym użytkownikom.

Nie rezygnuj z jazdy w czasie naprawy i tym samym nie ograniczaj się w realizowaniu zleceń!

Nic Cię to nie kosztuje – ubezpieczyciel pokrywa wszystkie koszty!

Zadzwoń 506177482


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń