FAQ najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodu

  • Jak wynająć samochód w Best-rent?

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na konkretny samochód, np. z automatyczną skrzynią biegów, hybrydę lub kombi, zalecamy wcześniejszą rezerwację wybranego auta. Blokujemy na ten termin samochód dla Państwa, po wcześniejszej wpłacie zaliczki rezerwacyjnej. Zobowiązuje nas ona, do nie przyjmowania rezerwacji na wybrane przez Państwo auto na okres wynajmu.

  • Co to jest udział własny w szkodzie?

Udział własny w AC jest to kwota, którą Wynajmujący zapłaci w przypadku szkody. Warto zapoznać się z ofertami wynajmów – często niski koszt dobowego najmu, wynika z braku AC. Wtedy należy doczytać warunki najmu i zapoznać się z wkładem własnym, który w wielu firmach wynosi kilka tysięcy złotych, a w wypożyczalniach z niskimi stawkami z wyszukiwarek 1000 Euro.

W naszej wypożyczalni, maksymalny udział własny w przypadku stłuczki, wynosi 1000 zł.

Ważne jest , żeby nie oszczędzić 10 zł dobowo na najmie, podejmując ryzyko zapłaty kilku tysięcy za odszkodowanie po wypadku drogowym.

Wszystkie nasze auta, posiadają ubezpieczenie AC. Dodatkowo, możecie Państwo dokupić zewnętrznie doubezpieczenie, które powoduje zniesienie udziału własnego za szkody w wynajętym pojeździe.

  • czy mogę wynająć samochód bez kaucji ?

kaucja to zabezpieczenie dodatkowych opłat , które mogą wyniknąć z zawartej umowy najmu samochodu. Wszystkie dodatkowe opłaty, zawarte są w naszym regulaminie. Dotyczą one mycia pojazdu, dodatkowych kilometrów, uszkodzeń. Kaucja gwarancyjna w naszej firmie jest bardzo niska w stosunku do wartości wynajmowanego pojazdu i w przypadku niższych klas – możliwa jest wpłata kaucji gotówką na czas wynajmu samochodu.

  • Preautoryzacja – czy to to samo co kaucja?

Preautoryzacja na karcie może być stosowana przez Best-rent zamiennie z kaucją, lub w przypadku samochodów wyższych segmentów, lub Klientów zagranicznych. Pieniądze są blokowane na karcie kredytowej /debetowej, na czas najmu. Nie wpływają na nasz rachunek, transakcja Preautoryzacji, jest widoczna na Państwa karcie jako zablokowane środki.

Jak liczony jest okres wynajmu?

Wynajem jest liczony dobowo. Doba kończy się o tej samej godzinie , o której został odebrany wynajęty samochód

Czy Wypożyczalnia podstawia bezpłatnie zarezerwowany samochód?

W przypadku rezerwacji samochodu na okres dłuższy niż 3 doby, podstawienie wynajętego auta jest GRATIS  na terenie I strefy Taxi w Warszawie. Podstawiamy więc za darmo samochód w stolicy i na lotnisku w Warszawie. W przypadku krótszych wynajmów, w Cenniku znajdziecie Państwo opłatę za podstawienie samochodu.

  • Jak uzyskać rabat na wynajem?

Udzielamy rabatów na wynajem dla stałych Klientów, lub w promocji 5% rabatu za opinię na Google lub Facebook. Wszystkie promocje aktualne, udostępniamy na naszym fanpagu “BESTRENTWYPOZYCZALNIA” na Facebook

  • Kto może być kierowcą wynajętego samochodu?

Najemca wpisany w umowę może prowadzić wynajęty samochód. Możemy dodatkowo udzielić zgody dla drugiego kierowcy, po przedstawieniu dokumentów uprawniających do prowadzenia pojazdu w Polsce. Takimi dokumentami są prawa jazdy Polskie i UE. Prawo jazdy australijskie, kanadyjskie i USA – wymagają dodatkowo prawa jazdy międzynarodowego.

  • Czy mogę zwrócić wynajęty samochód w innym mieście?

odbiór i zwrot samochodu odbywa się tylko na terenie Warszawy. Działamy lokalnie skupiając się na zapewnieniu najniższych kosztów wynajmu

  • Co w przypadku awarii / unieruchomienia wynajętego samochodu?

Nasza wypożyczalnia oferuje ubezpieczenie z pakietem Assistance, zapewniającym pomoc w drodze i samochód zastępczy. Kierujący pojazdem ma zapewnione bezpieczeństwo przez rozbudowany pakiet WARTA ASSISTANCE

Jak mogę dokonać rezerwacji i uzyskać ofertę na wynajem samochodu?

Najtańszy wynajem samochodu w Warszawie możemy zaoferować otrzymując mailowe zapytanie. Często termin wynajmu przypadka pomiędzy rezerwacjami i na ten okres, możemy zaproponować niższą cenę. Również po sezonie, możecie Państwo promocyjnie wynająć samochód w Best-rent.

Jak wygląda zawierana umowa najmu?

Wzór umowy najmu samochodu możecie Państwo znaleźć na stronie https://www.best-rent.pl/wzor-umowy-najmu-samochodu/

Ważne informację – opłaty drogowe w Europie – znajdziecie Państwo na stronie www.best-rent.pl/winiety

Zawsze zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Wypożyczalnią pod nr 0048 506 177 482


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń teraz