Wypożyczalnia Best-rent

Rezerwacja

Auto zastępcze Warszawa

Auto zastępcze

Brak samochodu po stłuczce czy wypadku może bardzo uprzykrzyć życie. Są jednak przypadki, w których wcale nie trzeba rezygnować z korzystania z auta:

Mieliście Państwo stłuczkę nie z Państwa winy?

Użytkujecie Państwo auto w celach zarobkowych?

Serwis nie dał auta zastępczego?

Best-Rent pomaga w takich przypadkach!

Przysługuje Państwu prawo zwrotu kosztów za wynajem samochodu na czas naprawy UNIERUCHOMIONEGO auta lub w przypadku kasacji – do momentu wypłaty odszkodowania!

Warunkiem zwrotu kosztów jest złożenie przy zgłoszeniu szkody informacji o wynajmie, wraz z uzasadnieniem, że pojazd jest nam niezbędny.

Należy przy tym pamiętać, że wynajmowane auto zastępcze powinno być tej samej klasy lub niższej co Twoje auto - jest to warunek zwrotu pieniędzy.

Zadzwoń do nas, powiemy jakie dokumenty należy zgromadzić, żeby wypożyczyć u nas samochód z OC Sprawcy. Podstawimy pojazd pod serwis blacharski, w którym będziecie Państwo bezgotówkowo rozliczać szkodę. Odbiór auta umówicie Państwo na dzień odbioru naprawionego samochodu, w dogodnym miejscu w Warszawie. Bogata flota, którą dysponujemy, umożliwi nam wybranie dla Ciebie odpowiedniego modelu, który umożliwi bezproblemowe realizowanie codziennych zadań w firmie. Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne przeglądy techniczne, są zadbane i dadzą komfort potencjalnym użytkownikom.

Nie rezygnuj z jazdy w czasie naprawy i tym samym nie ograniczaj się w realizowaniu zleceń!

Nic Cię to nie kosztuje - ubezpieczyciel pokrywa wszystkie koszty!

Zadzwoń 22 678 47 69

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.