Wypożyczalnia Best-rent

Rezerwacja

Wypożyczalnia samochodów BEST-RENT.

Wypożyczalnia BEST-RENT na dobre zagościła na rynku kilka lat temu. Sukcesywnie zdobywamy grono stałych Klientów. Staramy się dopasowywać naszą flotę do potrzeb Najemców. Oferujemy miejskie małe auta, flotę średniej klasy, a także kombi oraz hybrydy. W każdej klasie staramy się zróżnicować cenowo ofertę, żeby nasi Klienci mogli wybrać według potrzeb – dostępne są pojazdy z manualną lub z automatyczną skrzynią biegów. Do naszej oferty trafiła również Toyota kombi z silnikiem Hybrydowym. Odpowiada na zapotrzebowanie Klientów ceniących niezawodność, niskie spalanie, bezawaryjność , ładowność i dbałość o ekologię.

Naszymi Klientami są małe i średnie firmy, odbiorcy indywidualni i Klienci poszukujący samochodu z OC Sprawcy. Zawsze dopasowujemy ofertę wg potrzeb. Stali Klienci otrzymują rabaty na kolejne wynajmy. Poza sezonem również możemy zaskoczyć Państwa niskimi cenami lub dodatkowymi bonusami przy skorzystaniu z naszych usług. Nasze promocje zamieszczamy na naszej stronie na Facebooku. Staramy się być elastyczni w dopasowywaniu się do potrzeb Klientów, zapewniając im doradztwo przy wyborze pojazdu. Zależy nam, żeby każdy Klient był zadowolony zarówno z wynajętego samochodu, jak również ceny najmu.

Samochody z wypożyczalni BEST-RENT to doskonały wybór. Są one w pełni ubezpieczone i okresowo podlegają pełnym serwisom. Zapewniamy rozbudowaną ofertę ASSISTANCE w razie wypadku w trakcie podróży lub unieruchomienia auta. Pojazdy posiadają ubezpieczenie OC I AC.

Gwarantujemy komfortową podróż, wybierając do naszej oferty auta wygodne, zadbane i komfortowo wyposażone. Każde z nich posiada klimatyzację, jest czyste i przygotowane do podróży.

Dla wygody naszych Klientów podstawiamy pojazdy pod wskazany adres w Warszawie. Obsługujemy najmy i podstawienia na lotnisko oraz dworce. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów posiadamy w ofercie foteliki dziecięce oraz GPS.

Namawiamy Klientów do rezerwacji samochodów przed spodziewanym terminem wynajmu. Zapewni to dostępność wybranego auta i Państwa spokój przy planowaniu podróży - pojazd będzie z pewnością gotowy i sprawny. Jeżeli zaistnieje potrzeba założenia dodatkowego bagażnika – boxu dachowego, nasi pracownicy zamontują go dla Państwa i zdejmą po zakończeniu najmu. Bagażniki dachowe są chętnie wybierane przez naszych Klientów na wyjazdy narciarskie.

Staramy się ciągle zmieniać naszą flotę, dostosowując ją do Państwa potrzeb.

Zapewniamy świetną alternatywę dla leasingu samochodu. Możliwość wynajmu długoterminowego nie zobowiązuje Państwa do ponoszenia kosztów przez wiele lat. Koszty ubezpieczeń, serwisów, wymiany opon są naszym kosztem. Opcja ta pozwoli zaplanować koszty eksploatacji, ograniczając je do kosztu czynszu najmu.

Wielokrotnie z oferty wypożyczenia długoterminowego korzystali klienci indywidualni. Już przy miesięcznym najmie, mogli cieszyć się pojazdem ponosząc niskie koszty - od 45 zł/dzień.

Przy wynajmie nie wymagamy wpłaty kaucji, wystarczy karta kredytowa. Wystawiamy fakturę VAT na życzenie Klienta.

Stalym Klientom udzialamy rabaty - taki Klient jest zawsze przez nas promowany!

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Wypożyczalnia samochodów BEST-RENT.

Zapisz

Zapisz

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.