Wypożyczalnia Best-rent

Rezerwacja

FAQ

1. Kto może być kierowcą wynajmowanego samochodu?

Do wynajmu potrzebne jest prawo jazdy ważne w Polsce (w przypadku amerykańskiego i kanadyjskiego prawa jazdy – dodatkowo międzynarodowe prawo jazdy )oraz drugi dokument ze zdjęciem – dowód osobisty lub paszport. Przy odbiorze auta musi być wpłacona opłata za wynajem z góry. Koszt dodatkowego Kierowcy to 45 zł.

2. Jak wygląda płatność za wynajem?

Za wynajem Najemca płaci z góry – gotówką lub kartą

3. Czy należy płacić kaucję za samochód?

Samochód można wynająć bez kaucji, dysponując wypukłą kartą kredytową na której dokonujemy blokady równowartości kaucji 1000 zł. W przypadku braku karty kredytowej, można zostawić kaucję w gotówce.

4. Jak mogę zarezerwować auto?

Rezerwację przyjmujemy mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jej potwierdzenie uzyskacie Państwo po wpłacie opłaty rezerwacyjnej 300 zł. Rezerwacja telefoniczna bez opłat dotyczy najmu na następny dzień, przy odbiorze samochodu z naszego parkingu ( nr telefonu 22 678 47 69).

5. Czy można zamówić podstawienie samochodu?

Podstawienie samochodu na terenie I strefy Taxi w godzinach 9,30-15 jest bezpłatne przy wynajmie od 4 dób. Przy krótszych najmach, obowiązuje dopłata 50 zł. Pozostałe godziny i dni świąteczne – opłaty za podstawienie naliczane są indywidualnie.

6. Czy wypożyczany samochód ma ubezpieczenie?

Samochody posiadają pakiety ubezpieczeń AC , OC i ASSISTANCE

7. Czy mogę wyjechać wynajętym samochodem za granicę?

Tak, dopuszcza się wyjazdy zagraniczne na terytorium UE.

8. Czy jest limit kilometrów dla wynajętego samochodu?

W cenę dobową wliczone jest 300 km, mnożymy je przez ilość dni i wyliczamy limit wliczonych kilometrów na cały okres najmu. Przy 10 dniach jest to 3000 km. Po przekroczeniu limity, obowiązuje dopłata 25zł za każde 100 km.

9. Skąd można odebrać wypożyczony samochód?

Parking znajduje się u zbiegu Trasy Toruńskiej i Radzymińskiej przy przystanku Szpitalna w Markach. Można do nas dojechać autobusami 718,805 ze stacji METRO WILEŃSKA lub 740 z Targówka. Przystanek znajduje się bezpośrednio przy parkingu. Samochód można również odebrać z naszego biura po wcześniejszym umówieniu : Targówek ul.Handlowa 34 lokal 2b.

10. Czy można otrzymać rabat?

Rabaty otrzymują zawsze nasi stali Klienci. Zachęcamy do zapytań mailowych. Przy kalkulacjach poza sezonem, można liczyć na opusty cenowe. Na Facebooku zamieszczamy zawsze nasze aktualne promocje.

11. Czy mogę wynająć auto mając 21 lat?

Samochody do klasy B wynajmujemy kierowcą od 23 roku życia i posiadającym co najmniej 3 lata prawo jazdy. W przypadku klas wyższych kierowcą może być osoba mająca minimum 25 lat i 5 lat prawo jazdy.

12. Czy można wynająć samochód na dłuższy okres?

Dla wynajmów powyżej 30 dni stosujemy korzystniejszy cennik i niższe stawki najmu. Są one zawarte w zakładce CENNIK DŁUGOTERMINOWY. Zawsze zachęcamy do pytań o ofertę – poza sezonem mamy często niższe ceny niż w cenniku!

13. Czy można u Panstwa wynająć fotelik dla dziecka?

Mamy foteliki dziecięce dopasowane do wieku i wagi. Cena wynajmu to 8 zł/ dobowo, nie więcej jednak niż 50 zł na cały okres najmu.

14. Co się stanie w przypadku stłuczki?

Jeżeli szkoda jest z tytułu winy innego kierowcy, należy wezwać Policję i spisać oświadczenie. Jeżeli szkoda jest z winy Najemcy, pobierana jest jednorazowo opłata 1000 zł za szkodę AC

15. Czy otrzymam fakturę Vat?

Zawsze wystawiamy paragon fiskalny, lub w przypadku prośby o fakturę – fakturę Vat, jeżeli Najemca jest uprawniony do odbioru Faktury na podaną firmę.

16. Czy auto jest zatankowane?

Klient odbiera czysty i zatankowany samochód. Przy oddaniu samochodu, musi on być zatankowany do pełna. Jeżeli jest brudny, pobieramy opłatę za mycie w zależności od klasy auta.

17. Czy wolno palić w samochodzie?

Palenie, wszelkie zniszczenia auta wewnątrz, zalania tapicerki podlegają opłatą wg cennika w Regulaminie.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.