Wypożyczalnia Best-rent

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów BEST-RENT na dobre zagościła na rynku kilka lat temu

Rezerwacja

Flota

Wypożyczalnia aut - flota

Nasza flota to wysokiej klasy pojazdy osobowe znanych i cenionych przez kierowców marek, wśród których dostępne są zarówno typowo miejskie auta, jak i wygodne kombi, samochody z automatyczną skrzynią biegów od małych miejskich po bogato wyposażone kombi oraz dziewięcioosobowy van - Fiat Scudo. Od tego roku mamy w ofercie samochody z silnikiem Hybrydowym - wyjątkowo oszczędne i przyjazne środowisku. Nasze pojazdy są zadbane oraz w dobrym stanie technicznym. Samochody mają nie więcej niż 5 lat. Każde auto posiada ubezpieczenie ASSISTANCE.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy odpowiadały nawet najbardziej wyśrubowanym wymaganiom naszych Klientów. Oddajemy więc do wynajmu samochody bogato wyposażone, doskonale przygotowane nawet do bardzo długiej trasy. Każdy z nich jest ponadto umyty i zatankowany do pełna. Niektóre
z oferowanych przez nas modeli posiadają również automatyczną skrzynię biegów. Wszystkie posiadają natomiast czystą i sprawną klimatyzację.

Odpowiadając na ciągle rosnące potrzeby naszych Klientów, nieustannie zwiększamy ilość posiadanych aut.

 

-O NAS - 

          

 

"Polecana przez wielu zadowolonych Klientów wypożyczalnia samochodów Best-rent Janecki S.J. przychodzi z pomocą w sytuacjach, kiedy Państwa auto jest u mechanika, podczas wyjazdów wakacyjnych, bądź też gdy chcielibyście Państwo korzystać z samochodu podczas kilkudniowego, biznesowego, czy też prywatnego pobytu w stolicy"

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.