Wypożyczalnia Best-rent

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów BEST-RENT na dobre zagościła na rynku kilka lat temu

Rezerwacja

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoteminowy samochodów Warszawa

Wynajem krótkoterminowy samochodów staje się coraz bardziej popularną usługą, zwłaszcza w dużych aglomeracjach, takich jak Warszawa. Potrzebujesz auta na weekend albo na czas przyjazdu twojej rodziny, a może planujesz większe zakupy? Skorzystaj z opcji wynajmu auta w wypożyczalni Best-rent!

 

Czas wynajmu samochodu – opcje do wyboru

Wynajem krótkoterminowy samochodu, w zależności od Państwa potrzeb może wynosić od 1 do 3 dni, od 4 do 7 dni, bądź od 8 do 14 dni. Umożliwiamy również wynajem na czas od 15 do 30 dni, jak również na okres dłuższy niż 30 dni. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na wynajem samochodu na tydzień, bądź wynajem samochodu na miesiąc, do wyboru mają Państwo różne modele aut.

Wynajem krótkoterminowy samochodu – jakie auto wybrać?

W naszej wypożyczalni dostępnych jest wiele modeli samochodów, bez problemu wybiorą Państwo auto najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom. Oferujemy auta różnych klas i marek, a wśród nich m.in.: Ford Ka, Opel Corsa, Nissan Micra, NISSAN Note, NISSAN Pulsar, Kia Ceed, Ford focus sedan, Ford Mondeo Kombi, Ford Fiesta. Nasze samochody posiadają rozmaite wyposażenie, komfort prowadzenia poprawić może: zestaw głośnomówiący, elektryczne szyby i lusterka, ABS, EBD, ESP, kamera cofania, wielofunkcyjna kierownica, klimatyzowany schowek itd.

Wynajem krótkoterminowy samochodów – od czego zależy cena wynajmu auta?

Głównymi czynnikami warunkującymi cenę wynajmu samochodu są przede wszystkim: okres wynajmu, a także model danego auta. Warto wiedzieć, że im dłuższy okres wynajmu krótkoterminowego samochodów, tym niższa dobowa stawka za wynajem. Kwota ta wzrasta ponadto, gdy model samochodu ma wyższą klasę.

Podstawowa cena wynajmu samochodu może jednak zwiększyć się, np. jeżeli wynajmujący, zechce, aby samochód został podstawiony w wybrane miejsce, albo gdy auto prowadzić będzie dwóch kierowców. Ważną informacją jest także to, że wynajem samochodu na miesiąc, na tydzień, bądź na kilka dni wiąże się z pobraniem określonej kaucji.

Wynajem samochodu – krótkoterminowy i długoterminowy zysk!

Można powiedzieć, że wynajem samochodów przynosi zysk. Do profitów, jakie ze sobą niesie, należy przede wszystkim możliwość lepszego i szybszego przemieszczania się po wybranym terenie. Auto zapewni Państwu cenną mobilność i komfort podróżowania.

 

 

 

-O NAS - 

          

 

"Polecana przez wielu zadowolonych Klientów wypożyczalnia samochodów Best-rent Janecki S.J. przychodzi z pomocą w sytuacjach, kiedy Państwa auto jest u mechanika, podczas wyjazdów wakacyjnych, bądź też gdy chcielibyście Państwo korzystać z samochodu podczas kilkudniowego, biznesowego, czy też prywatnego pobytu w stolicy"

Wynajem samochodów w Warszawie, czy też w innym mieście staje się coraz bardziej popularną usługą. Ma wiele zalet, jedną z nich jest to, że dany samochód można mieć do własnej dyspozycji przez długi czas. Jest to rozwiązanie zdecydowanie lepsze niż korzystanie np. z taksówek. Co należy wziąć pod uwagę, zanim zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu?

Wynajem auta a kwestie finansowe!

Szukając samochodu do wynajęcia nie zawsze wiesz, czym tak naprawdę kierować się podczas wyboru najlepszej dla siebie oferty. Pierwszą i podstawową kwestią jest opłata za wynajem auta. W przypadku wypożyczalni samochodów Best-rent przyjmowana jest kaucja, chyba że klient jest posiadaczem wypukłej karty, na której można założyć blokadę kwoty równoważnej kaucji.

Przed skorzystaniem z usług wypożyczalni, warto dowiedzieć się, czy wymagana jest opłata za dodatkowego kierowcę, a także to, czy w grę wchodzi tylko opłata z góry za cały wynajem. Kosztem dodatkowym jest zazwyczaj opłata rezerwacyjna. Kwoty te jednak mogą ulec znacznemu obniżeniu, jeżeli skorzysta się z rabatów przygotowanych przez daną firmę. Taką opcję proponuje także wypożyczalnia samochodów Best-rent w Warszawie.

Rezerwacja i odbiór auta – jak to wygląda?

Kiedy zdecydujemy się już, na jaki okres chcemy wynająć dany model samochodu, warto dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda odbiór auta. Wypożyczalnia Best-rent proponuje telefoniczną i mailową rezerwację samochodu. Warto też sprawdzić, czy wypożyczalnia proponuje jest tylko i wyłącznie samodzielny odbiór pojazdu. W niektórych sytuacjach dogodniejszą opcją jest skorzystanie z usługi podstawienia samochodu w wybranym miejscu w Warszawie.

Wynajem samochodu – dokąd i na jak długo?

Planując wyjazd, zapewne wiesz, ile kilometrów masz do przejechania, jak również to, jak długo będzie trwał. Bardzo ważne jest, aby kwestie te skonfrontować z ofertą wybranej wypożyczalni samochodów. Należy sprawdzić, na ile dni wypożyczany jest samochód, jaką odległość można nim pokonać, a także to, czy w grę wchodzi opcja wyjazdu za granicę.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.