Wypożyczalnia Best-rent

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów BEST-RENT na dobre zagościła na rynku kilka lat temu

Rezerwacja

Możliwości odbioru pojazdu

Wynajęcie samochodu Warszawa - odbiór pojazdu

Na atrakcyjność oferowanych przez nas warunków wynajmu auta składa się wiele czynników. Jednym z nich jest szereg możliwości odbioru pojazdu.

Między 9:30, a 15:00, a w przypadku parkingu w Markach – od 9:00 do 17:00, mogą Państwo osobiście odebrać pojazd. Istnieje jednak możliwość, aby to jeden z naszych pracowników, w godzinach pracy biura, podstawił auto na wskazany przez Państwa adres, po wcześniejszym umówieniu takiej usługi

 

Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie pojazdu powyżej 3 dni, podstawimy go, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 15:00, całkowicie GRATIS, po wcześniejszym umówieniu.

W naszej wypożyczalni samochodów mają Państwo możliwość płatności KARTĄ, dzięki MOBILNEMU TERMINALOWI.

 

Polecane samochody

Wypożyczenie samochodu FordSamochód do wynajęcia w Best-rentWyajęcie samochodu Opel

 

 Jeśli więc potrzebujecie Państwo sprawdzonego transportu na czas pobytu w stolicy lub też Wasz pojazd jest w naprawie, a nie macie jak dojechać do pracy, czy też jak wyjechać na obiecany bliskim weekend, zachęcamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów!

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki wynajmu aut, a dla stałych Klientów specjalne zniżki i rabaty! Charakteryzujemy się także dużą elastycznością w trakcie negocjowania umów!

Best-rent Janecki S.J. zapewni wszystko to, czego nie mogą zaproponować Państwu inne wypożyczalnie samochodów!

 

Serdecznie zapraszamy !

Zapisz

Zapisz

-O NAS - 

          

 

"Polecana przez wielu zadowolonych Klientów wypożyczalnia samochodów Best-rent Janecki S.J. przychodzi z pomocą w sytuacjach, kiedy Państwa auto jest u mechanika, podczas wyjazdów wakacyjnych, bądź też gdy chcielibyście Państwo korzystać z samochodu podczas kilkudniowego, biznesowego, czy też prywatnego pobytu w stolicy"

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.